فقیر تا غنی ، چقدر باید عرق ریخت تا از صفر میلیاردر شد؟

برای آن که از فقر به ثروت رسید باید چه کاری انجام داد؟ جواب این است که در واقع هیچ فرمول سرّی برای تبدیل شدن به یک میلیاردر وجود ندارد! اگر مطمئن باشیم که یک فرمول سرّی هست، یک چیز مشترک بین تمام میلیاردرهای خود ساخته وجود دارد که آن استراتژی دقیق برای کسب و کارشان است. همه آنها جسارت پذیرفتن ریسک های بزرگ را داشتند. منظور این است که ریسک پذیر باشید. از تامین کنندگان مالی و بنیانگذارانی که در فهرست میلیونر های بلومبرگ قرار دارند آمار زیر به چشم میخورد.

فقیر تا غنی ، چقدر باید عرق ریخت تا از صفر میلیاردر شد؟

تامین کنندگان مالی و بنیانگذاران همیشه در حال پیشی گرفتن از هم برای قرار گرفتن در فهرست بیلیونرهای بلومبرگ هستند.
آمار مجله ی فوربس در مورد ۱۰۰ نفر از ثروتمند ترین افراد موجود در کل دنیا نشان میدهد ،که تنها ۲۷ نفر از آن ها در واقع ثروت خود را به ارث برده اند، ۳۶ نفر در خانواده های نا به سامان به دنیا آمده اند ( و این درحالیست که اگر اصلاً خانواده ای داشته باشند) همچنین بر اساس این آمار ۱۸ نفر از این لیست هیچ مدرک دانشگاهی ندارند.
هنوز هم شخصیت های خاص و ویژه ای مانند ” لری الیسون ” وجود دارد، که بنیانگذار امپراطوری عظیم نرم افزاری، اوراکل است که در واقع به هردو دسته تعلق دارد، اونه تنها ثروتمند به دنیا نیامده قطعاً هیچ درجه و مدرک دانشگاهی ندارد. در واقع میتوان گفت، الیسون یتیم بوده است. اکنون ثروت او ارزش خالصی بالغ بر ۳۷ میلیارد دلار دارد.

یک دیدگاه روی “فقیر تا غنی ، چقدر باید عرق ریخت تا از صفر میلیاردر شد؟

  • باسلام ،ممنون از اطلاعات مفیدتان ،من میخواهم کسب و کار خودم را راه اندازی کنم …با مطالب سایت شما انرژی گرفتم و امیدوارتر شدم ..ارزوی موفقیت بیشتر برای شما دارم ..

دیدگاه خود را اینجا وارد کنید

وارد کردن نام و ایمیل شما الزامی است