آیا برای شروع کسب و کار دلخواهمان خیلی دیر شده است؟؟؟

آیا برای رسیدن به موفقیت حتماً باید از سن خاصی شروع کنیم؟ و اگر بله چه سنی بهترین سن برای شروع مناسب است؟ این اینفوگرافی شمایی از رابطه بین سن شروع کسب و کار و رسیدن به موفقیت را نمایش می دهد.

آیا برای شروع کسب و کار دلخواهمان خیلی دیر شده است؟؟؟

آیا برای شروع کسب و کار دلخواهمان خیلی دیر شده است؟؟؟

زمان بحرانی! آیا برای شروع انجام کار زود است یا دیر شده است؟

دانشمندان بر این باور هستند که بعد از سن ۱۶ سالگی نمی توان زبانی را بدون لهجه یاد گرفت. همینطور استعداد مویسقیایی افراد معمولا در ۱۰ سال اول زندگی پدیدار می شود. اکثر افرادی که ما به عنوان یک برنامه نویس قوی می شناسیم از کودکی اولین کد های خود را نوشته اند. بنابراین گرفتن تنها یک مدرک دانشگاهی آن هم در سن ۲۷ سالگی می تواند برای یک فرد نشان شکست باشد تا پیروزی. اما این طرز تفکر ممکن است تصوری غلط باشد.

میان سالی یا بحران دوره میان سالی برای کسب و کار؟

در اینفوگرافی بالا مشاهده می کنیم که نمودار در نقطه میان سالی بیشترین نوسان را داشته است. در واقع بیشتر افراد موفق در این دوره سنی به موفقیت رسیده اند چرا که در نسل ما این افراد تا آن سن مدارک دانشگاهی یا دبیرستانی خود را گرفته و فارغ التحصیل شده اند و با فراغت از تحصیل حالا فرصت ایجاد کسب و کار خود را دارند.
پس به طور مستقیم ما می توانیم این نتیجه را بگیریم که این دوره سنی نسبت به دوره های سنی دیگر جهت شروع کسب و کار دلخواهمان مناسب تر و حساس تر می باشد!

بحران دوره جوانی برای کسب و کار

وقتی فردی در دانشگاه با تمام انتظاراتی که والدین اش از او دارند فارغ التحصیل می شود و خود را با عنوان یک مدیر عامل در روزنامه ها می بیند حس فردی را دارد که به موفقیتی زودرس رسیده است. حتی در سن ۲۵ سالگی این موفقیت بزرگی در کسب و کار به شمار می رود. امروزه ما انتظار داریم تا بیشتر از عمر متوسط انسان ها که ۷۸ سال است زندگی کنیم بنابراین موفقیت ۲۵ سال سن بسیار ایده عالی برای شروع کسب و کار دلخواه ما می باشد


برای مطلع شدن از مسیر موفقیت برخی از این افراد ، کارآفرینان سریالی را مطالعه بفرمایید.

دیدگاه خود را اینجا وارد کنید

وارد کردن نام و ایمیل شما الزامی است